خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی وردپرس

img
خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت

اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی سایت بسیار زیاد است چرا که یک سایت مانند ویترین کسب و کار شما است و نیاز است که دائما نمایان گر خدمات و محصولات شما باشد. به عقیده ما طراحی یک سایت پایان پروزه نیست و نیاز است که برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما به صورت مرتب و طبق برنامه بروز رسانی و پشتیبانی گردد.

از دیگر خدمات  خدمات پشتیبانی سایت می باشد. قاعدتا در وب سایت یا سرویسی بعد از ارائه به مشتریان نیازمند ارائه خدمات پشتیبانی از طرف توسعه دهنده این خدمات می باشد. از جمله خدمات پشتیبانی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

پشتیبانی سایت چیست

همانند خدمات پس از فروش یک کالا، موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. وب همواره سعی دارد که با عملکرد به موقع و مناسب خود رضایت کامل مشتریان عزیز خود را جلب نموده و عملکردی بر اساس حس مسئولیت داشته باشد و پاسخگوی اعتماد مشتریان خود باشد. جلب رضایت مشتریان هدف اصلی این مجموعه می باشد، ارائه خدمات پشتیبانی سایت و بروز رسانی و مدیریت آن با بهترین کیفیت هدف اصلی این مجموعه می باشد.

پشتیبانی سایت وردپرس

از خدمات تخصصی و اصلی پشتیبانی سایت  ، پشتیبانی سایت وردپرس می باشد، سیستم مدیریت محتوا (cms) وردپرس قوی ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا می باشد که سالیانه سایت های بسیاری زیادی در دنیا با این سیستم مدیریت محتوا به وجود می آیند. مسلما سایت هایی که با این cms راه اندازی می شوند نیاز به پشتیبانی فنی قوی هم از نظر مسائل امنیتی و فنی و هم از نظر مدیریت محتوا و مطالب سایت دارند. لذا گروه پشتیبانی پرشیانا وب تمام همت خود را در جهت پشتیبانی سایت وردپرسی شما عزیزان به کار بسته است تا بالاترین میزان رضایت شما عزیزان را در پی داشته باشد.

هزینه پشتیبانی سایت

قیمت پشتیبانی سایت بستگی به نوع پشتیبانی آن دارد، یعنی با توجه بهمیزان وقت وساعات و کیفیت کار هزینه پشتیبانی سایت مشخص می گردد. گروه طراحی و پشتیبانی پکیج های آماده ای جهت پشتیبانی سایت ارائه کرده است که با انتخاب هر کدام از پکیج ها قیمت پشتیبانی سایت متفاوت خواهد بود. در صورت انتخاب پکیج پشتیبانی پایه پرشیا وب امکاناتی از قبیل رفع مشکلات هاستینگ و دامنه ، بک آپ گیری هفتگی از سایت ، ساخت ایمیل به تعداد دلخواه، نصب و بروز رسانی تمامی افزونه ها و ماژول ها، بروز رسانی سیستم مدیریت محتوا، بارگزاری محتوا و عکس های جدید، حذف خطاهای سایت مانند Error 404، مدیریت مطالب سایت، بررسی روزانه امنیت و وضعیت سایت و پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری برای سایت شما در نظر گرفته می شود. توجه بفرمایید که با انتخاب این پکیج در واقع از سایت شما کاملا محافظت شده و سایت شما همیشه در حال بروز رسانی محتوا می باشد ولی شامل خدمات سئو نمی شود. در صورت نیاز به استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود باید از بسته های خدمات سئو ما استفاده نمایید که می توانند به بهینه سازی سایت شما و افزایش رتبه سایتتان در نمایش نتایج گوگل و در نتیجه افزایش بازدید سایت شما کمک کنند.

در صورت انتخاب پکیچ پشتیبانی سایت حرفه ای نیز علاوه بر تمامی امکانات پکیج پشتیبانی سایت پایه، امکاناتی همچون ✔ تمامی امکانات پکیج پایه، امکاناتی مانند اعمال سئو پایه، افزایش امنیت سایت، افزایش سرعت سایت، بهینه سازی تصاویر وبسایت، تولید محتوا منحصر بفرد مطابت اسول سئو، بروزرسانی قسمت های مختلف گرافیکی سایت، تجزیه و تحلیل وب سایت برای سئو، بهینه سازی کد های وب سایت، بهینه سازی ساختار مطالب وب سایت، ثبت وب سایت در گوگل وب مستر، ایجاد سایت مپ و robot.txt برای سایت، رفع اشکلات فنی سایت، راه اندازی گواهینامه امنیتی SSL برای سایت نیز به پشتیبانی سایت شما افزوده خواهد شد.

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت شما بر اساس پکیج انتخابی متفاوت خواهد بود. با انتخاب پکیچ پشتیبانی سایت پایه مبلغ پرداختی ماهیانه 300.000 تومان در ماه خواهد بود. در صورت انتخاب پکیچ پشتیبانی سایت حرفه ای مبلغ پرداخت ماهیانه برا شما عزیزان مبلغ 800.000 تومان در ماه خواهد بود. شما می توانید هم به صورت آنلاین نسبت به سفارش پکیج انتخابی خود اقدام نمایید و یا با تماس با شماره ما از مشاوره قبل از خرید بهره ببرید و به صورت تلفنی سفارش خود را با ما در میان بگذارید.

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس

تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس در با توجه به پکیج انتخابی شما متفاوت خواهد بود. پشتیبانی سایت وردپرس با توجه به قدرت سیستم مدیریت محتوا وردپرس و امکانات بی نظیر آن و افزونه های متنوع آن یک امر تخصصی می باشد که از تخصص های گروه  وب می باشد.  پکیج های خدمات پشتیبانی سایت وب در زیر مشخص شده است. با تماس با ما ضمن بهره گیری از مشاوره رایگان ما از تعرفه تعرفه پشتیبانی سایت وردپرسی ما نیز مطلع شوید.

 

لیست برخی از خدمات پشتیبانی سایت 

✔ پشتیبانی فنی وب سایت

انجام تنظیمات امنیتی سایت، رفع ایرادات و خطاهای ممکن سایت، تهیه بک آپ های هفتگیاز سایت ، استاندارد سازی کدهای برنامه نویسی سایت و بهینه سازی سایت.

✔ تولید محتوا با استاندارد سئو

تولید محتوای سایت به صورت استاندارد، تهیه تصاویر و آیتم های گرافیکی، بروز رسانی اخبار و اطلاعات سایت، تنظیمات محتوا سایت جهت سئو.

✔ بارگذاری و آپلود محتوای جدید

برزورسانی محتوای سایت با آپلود و بارگذاری مقالات، اخبار، محصولات و عکس های جدید در سایت

✔ طراحی و ریدیزاین صفحات

طراحی دوباره صفحات مهم سایت بر اساس موضوع مورد نظر در آن صفحه و استفاده از المان های گرافیکی جذاب برای بینندگان

✔ خدمات پشتیبانی سئو وب سایت

خدمات پشتیبانی سئو سایت شامل بک لینگ گذاری، تولید محتوای منحصر به فرد و مجموعه کارهای مختلف جهت معرفی به موتورهای جستجو جهت ارتقا در نتایج جستجو گوگل

✔ پشتیبانی فنی سرور، هاست و دامین سایت

پشتیبانی تمامی مشکلات مربوط به هاست و دامین سایت ، پیگیری مشکلات بجود آمده برای سایت که از طرف هاستینگ بوده و رفع مشکلات و برقراری ارتباط با هاستینگ تا رفع کامل مشکل.

✔ تبلیغات و معرفی سایت در شبکه های اجتماعی

تبلیغات سایت در شبکه های اجتماعی و تالارهای گفت و گو برای معرفی بیشتر سایت با هدف افزایش بازدید از سایت

✔ آپدیت cms ها، افزونه ها و ماژول ها

آپدیت روزانه و هفتگی سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس و افزونه ها و ماژول های مورد استفاده در سایت جهت استفاده بهینه و رفع مشکلات امنیتی ممکن

✔ پشتیبانی تمام وقت

پشتیبانی سایت به صورت تمام وقت می باشد، ما حتی در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری نیز پاسخگو نیاز شما عزیزان برای رفع مشکلات بوجود آمده یا آپدیت مطالب سایت هستیم.

✔ پاسخگویی و پشتیبانی در لحظه

به این صورت که مشتریان عزیز در هر لحظه از شبانه روز می توانند با یک تماس کوچک با ما از خدمات پشتیبانی ما بهره ببرند و هیچ محدودیتی در زمان پاسخگویی و پشتیبانی سایت شما عزیزان از طرف ما وجود ندارد.

✔ طراحی عکس، اسلایدر و بنر

طراحی انواع بنرها، اسلایدر ها و طرح های گرافیکی برای تبلیغ در سایت و یا زیبایی سایت و نمایش محوصلات با زیباترین شکل ممکن و باب سلیقه شما عزیزان.

✔ رفع مشکلات امنیتی سایت

با پشتیبانی روزانه و مرتب از سایت و بروز رسانی افزونه ها و ماژول های امنیتی لازم از بروز مشکلات امنیتی و فنی ممکن جلوگیری می شود ولی در صورت بروز هر گونه مشکل امنیتی یا فنی، بلافاصله ما وارد عمل شده و نسبت به رفع هرگونه مشکل امنیتی یا فنی سایت شما اقدام به عمل نموده و مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن رفع می نماییم.

✔ نصب انواع افزونه ها و ماژول های مورد نیاز

نصب کلیه افزونه ها و ماژول های مورد نیاز برای سایت جهت ارتقا امکانات سایت و افزایش کیفیت تجربه کاربری سایت که در نهایت منجر به افزایش قدرت سئو سایت و افزایش بازدید از سایت شما می شود.

✔ بک آپ پیری منظم از سایت

بک آپ گیری مرتب هفتگی از هاست و محتوای سایت که می تواند باعث افزایش امنیت و راحتی خیال شما عزیزان گردد.

 تهیه و راه اندازی گواهینامه امنیتی SSL  برای سایت

گواهینامه امنیتی SSL  یکی از ملزومات یک سایت می باشد که می تواند به امنیت سایت و سئو سایت کمک شایانی بکند.

✔ آموزش پنل مدیریت سایت

آموزش نحوه مدیریت مطالب وب سایت به مشتریان، آموزش پنل مدیریت جوملا و ووردپرس، نحوه ایجاد محتوا بر اساس سئو سایت.

تعرفه پشتیبانی حرفه ای ماهیانه 

1 ماهه 

390000 تومان

سطوح خدمات بی حد و حصر

آیکن
طراحی سایت با وردپرس
پشتیبانی سایت وردپرس ، پشتیبانی سایت ، پشتیبان سایت ، پشتیبان سایت وردپرس ، صنعتی همراه با آموزش طراحی سایت وردپرس و سئو قالب وردپرس کامل به صورت آنلاین و پشتیبان سایت وردپرس ۲۴ ساعت شبانه روزی و تمام ۷ روز هفته انجام می شود
بیشتر
آیکن
سئو سایت های وردپرس
سئو قالب وردپرس و بهبود رتبه سایت وردپرس شما را در جایگاه اول گوگل قرار می دهد و هزاران مشتری جدید پیدا می کنید.هدف طراحی سایت وردپرس در سئو سایت این می باشد که کسب و کار شما را به سرعت در جایگاه خوبی قرار دهد.
بیشتر
آیکن
پشتیبانی سایت وردپرس
افزایش سرعت سایت وردپرس و بهینه سازی سایت وردپرس ، پشتیبان سایت وردپرس ، تعمیر سایت شامل بروزرسانی و رفع خطا رایج تخصص طراحی سایت وردپرس می باشد و طراحی سایت وردپرس ۲۴ ساعت و تمام ۷ روز هفته انجام می شود.
بیشتر
آیکن
تولید محتوا سایت وردپرس
تولید محتوا سایت وردپرس و ایجاد بک لینک در سایت یکی دیگر از توانایی طراح سایت وردپرس می باشد. که مرتبط با سایت شما و با رعایت نکات سئو قالب تولید محتوا ایجاد می کنند و رتبه سایت شما را در نتیجه گوکل به راحتی تغییر می دهند.
بیشتر